https://inlkv.fi/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_geolocalize-01.svg

IN LKV
Korkeavuorenkatu 2 C 48
20100 Turku
y-tunnus 2741645-2

Sari Kuusisto

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Yrittäjä

050 2556   |    sari@inlkv.fi

Arne Hyvärinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner

050 2348   |    arne@inlkv.fi

Miska Piirainen

Kiinteistönvälittäjä LKV LVV KiAT, Partner

050 2165   |    miska@inlkv.fi

Minna Rakkolainen

Myyntijohtaja, KiAT

050 2307   |    minna@inlkv.fi

Lea Dahl

Kiinteistönvälittäjä

050 2175   |    lea@inlkv.fi

Jarmo Kuusisto

Stailaukset ja kalustukset, Partner

050 2256   |    jarmo@inlkv.fi

Tilaa asiantuntijan maksuton arviointikäynti!