http://inlkv.fi/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_geolocalize-01.svg

IN LKV
Korkeavuorenkatu 2 C 48
20100 Turku
y-tunnus 2741645-2

Sari Kuusisto

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Yrittäjä

050 2556   |    sari@inlkv.fi

Mauno Heinonen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, KiAT, Partner

050 2346  |    mauno@inlkv.fi

Arne Hyvärinen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, Partner

050 2348   |    arne@inlkv.fi

Toni Sjöroos

Markkinointijohtaja, KiAT, Partner

050 2327   |    toni@inlkv.fi

Jarmo Kuusisto

Stailaukset ja kalustukset, Partner

050 2256   |    jarmo@inlkv.fi

Johanna Salonen

Myyntineuvottelija, Partner

050 2175   |    johanna@inlkv.fi

Jori Anttila

Myyntineuvottelija, KiAT, Partner

050 2176   |    jori@inlkv.fi

Miska Piirainen

Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, Partner

050 2165   |    miska@inlkv.fi

Tilaa asiantuntijan maksuton arviointikäynti!